Proč Asterka šmírovala sousedy?

Trable se sousedy má čas od času snad každý. Své o tom ví i oblíbená herečka a moderátorka Jitka Asterová (58), která se nedávno přestěhovala jen o pár pater výš ve svém vlastním domě v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí, který vlastní na půl s bratrem.

Teď se jí díky roli v seriálu V.I.P. vraždy II. vrátila jedna nepříjemná vzpomínka. Kdysi totiž bydlela na patře s velmi upovídanou sousedkou, které se raději vyhýbala. „Měla vždy moc času a narazit na ni mě vždy zdrželo nejméně na půl hodiny. Tak jsem šmírovala klíčovou dírkou, jestli náhodou nejde,“ práskla na sebe Jitka.

Také vás může zajímat ...

Sama si přitom svých sousedů nevšímá a kolikrát si prý třeba teprve po půl roce všimne, že se vedle ní přistěhoval někdo nový.

Možná vše přijde s věkem a jednou bude ona ta, které se mladší nájemníci budou na chodbě vyhýbat…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...