Proč Aťka Janoušková nevychází z bytu?

Celý život bydlela sama a dnes ze svého bytu v pražských Strašnicích už vůbec nevychází. Je snad nejmenší česká herečka a dabérka kreslené včelky Máji Aťka Janoušková (84) nemocná?

Nebo ji něco trápí? Jak říká, nákupy jí obstarávají známí vždycky na dlouhou dobu a to, že neopouští byt, je zkrátka její vlastní rozhodnutí! „Já už nic nedělám, já už jenom zahálím. A skoro nechodím! Dívám se na televizi, poslouchám rozhlas, čtu a setkávám se s kamarádkami,“ říká Aťka, která je dle svých známých na svůj věk v pozoruhodné formě.

Prý umí odpočívat a v životě už se napracovala dost. Osamění jí vyhovuje, neboť, jak prohlásila, pořád někam courala, měla kolem sebe miliony lidí a už toho bylo moc. Což je pro trochu klidu pádný důvod.

Také vás může zajímat ...

Tak hlavně, že se 120 cm vysoké herečce dobře daří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...