Proč Borhyová nevěří své vlastní mámě?

Jedna z nejoblíbenějším moderátorek Lucie Borhyová (39) svěřuje pravidelně své dvě děti najaté chůvě, než své vlastní mamince Aleně Borhyové (59). Staršího synka Lukase Papadakise (8) a už malou dcerku Lindu Hrdličkovou (2), kterou si pořídila s bývalým sexy sporťákem Michalem Hrdličkou (28), tak nechává raději hlídat cizí ženou.

Nedůvěřuje Lucie snad své mámě? „Mám moc hodnou paní na hlídání, kterou znám už od malička, máme ji rádi a ona zase nás. Jinak by to nešlo, protože moje maminka ještě stále pracuje,“ uvedla Lucka všechno na pravou míru.

Také vás může zajímat ...

Máma je pro ni prý skvělou kamarádkou a pokud není v práci, plní roli úžasně rozmazlující babičky. Lucii kariéra moderátorky naplno zaměstnává už dvacet let. Možná i to je jeden z důvodů, proč jí nevychází žádný vážnější vztah. I tak doufá, že svým dětem dokáže zajistit dokonalé dětství, i když, jak sama přiznává, někdy se nezastaví ani na vteřinu.

Kdy pro ni bude vlastní rodina na prvním místě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...