Proč chce odejít z Ordinace?

Hvězda seriálu Andrea Růžičková (34) si svou mateřskou dovolenou moc dlouho neužila. Jako oblíbená potvora, doktorka Marika se po pár měsících od porodu vrátila k natáčení. Se synem Tobiášem (1,5), zůstal doma její muž, hudebník Mikoláš Růžička (40). Co bude dál?

Pro Andreu Růžičkovou (34) nebyl návrat do práce zrovna dvakrát snadný, i když se na něj těšila. „Rozdíl to je, a to hlavně mentální. Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší než napsané texty,“ nechala se slyšet herečka. Prý se to ale dá zvládnout. Ze začátku netočila každý den a ani od rána do večera.

Také vás může zajímat ...

Někdy si na natáčení chodila odpočinout a syn Tobiáš (1,5) si podle jejích slov ani nevšiml, že odešla.

Chlubí se synem

Herečka nebyla nikdy typ ženy, která by se ráda vystavovala, tím spíš ne své dítě, proto se také poprvé objevila se synem až v únoru. Ale časy se mění. Andrea si nenechala ujít charitativní bazar Cestička dětem, který proběhl v Divadle Na Fidlovačce. Herečka si roli maminky užívá, i když je už více jak půl roku zpět v práci. Na syna pěla jen samou chválu.

„Můj syn je to nejlepší, co mě kdy v životě potkalo. Vyplnil v mém životě všechna místa, která dříve bývala občas prázdná. Opravdu zažívám nepopsatelné pocity štěstí,“ řekla Andrea, kterou diváci znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje po boku Martina Stránského (49).

Zároveň vyjádřila svůj názor na mateřství: „Podle mě to je nejkrásnější, co může žena prožít, a já si to maximálně užívám, každou minutu, od chvíle, kdy se Tobiáš narodil. Samozřejmě je to také nesmírně náročné, to ví každá žena, která dítě má, ale ta odměna je mnohonásobně větší,“ dodala herečka.

Super žena za každou cenu

Andrea chce za každou cenu stihnout úplně všechno, ale dělat milión věcí naráz se nevyplácí. Kromě hraní se totiž věnuje ještě fotografování a charitativní činnosti. Do toho se snaží zvládat i péči o synka Tobiáše, s kterým je však doma kvůli seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 její manžel Mikoláš (40).

A navíc se stará o dvě rozkošné mourovaté kočičky Kiaru a Grace. „Mám takové dny, kdy vlastně ani nevím, co zajímavého ze svého života bych vám mohla ‚nabídnout‘,“ svěřila se na sociální síti herečka. „Život je vlastně nejkrásnější, když řešíte ty nejvíc obyčejné záležitosti.

Například co uvařit nebo zase povysávat, vyprat, pověsit a tak,“ řekla Andrea, které má prý všechny domácí práce vyloženě ráda.

Manžel doma tvrdě pracuje

Mikoláš Růžička chápe hereččinu touho po hraní, takže se rozhodl zůstat doma se synem místo ní. I když o něj pečuje, tak nezapomíná ani na své povolání hudebníka. Na rodičovské dovolené rozhodně nezahálí, vydal nové album s názvem Doma, takže se zřejmě inspiroval svou situací. „Doma je prostor, ve kterém je mi dobře.

Je to místo, které sdílím s mými nejbližšími, s těmi, které miluji, s mojí ženou a synem,“ řekl Růžička o albu.

Malému Tobiášovi hraje na klavír, který ho rád poslouchá. Růžička chtěl, aby ze skladeb byla cítit atmosféra prostředí. Výsledkem je soundtrack našeho rodinného světa, hudba, kterou zní náš domov,“ dodal. Opravdu mu nevadí, že je nucený na mateřské dovolené místo jeho jeho manželky?

Stýká se jí po malém synovi!

Sice mají díky jejich rozjetým kariérám hodně peněz, zato jim prý začíná chybět láska a radost ze společného života. Herečka doufala, že budou všichni tři tvořit šťastnou rodinu a všechno bude fungovat tak, jak má, ale zdá se, že se s manželem pomalu odcizují.

Nejsou zkrátka spolu, tak jak by si přáli, protože na sebe nemají moc času. A když se setkají u společné snídaně nebo večere, řeší jen pracovní povinnosti, takže se Andrea nemůže manželovi dostatečně věnovat.Jenže ona dělá, co může. Má celou řadu aktivit, tudíž je těžké všechno skloubit. Je to začarovaný kruh, ze kterého se jen těžko hledá cesta ven.

Pokud se ale budou jen hádat a nenajdou společné řešení hrozí (alespoň podle jejich přátel) to nejhorší.

Zatímco Růžička je rodinný typ a pro svou ženu i syna by udělal cokoli, Andrea se prý ani do svatby, ani do mateřství příliš nehrnula. Spíše to byl osud, který zasáhl, nikoli to, že by si děti nějak zvlášť plánovali. Avšak ve čtyřiatřiceti letech jí dochází, že to, co nestihla prožít do doby, než se narodil syn, už nemůže dohnat.

Navenek se sice prezentuje jako šťastná maminka, která by si ještě pořídila další dítě, ale ve skutečnosti je to prý jinak.

Odejde z Ordinace kvůli tomu, že nám oznámí novou šťastnou událost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...