Proč chce partnera dohnat k oltáři?

Ještě nedávno Alice Bendová (47) tvrdila, že se vdávat nebude. Teď je ale vše jinak. Co tak najednou? A proč to vypadá, že žádost o ruku nebyla jen tak úplně z hlavy partnera Michala Topola (35)?

Také vás může zajímat ...

Jako blesk z čistého nebe dorazila mezi veřejnost radostná zpráva od Alice Bendové. (47) Herečka ze seriálu Slunečná se totiž pochlubila prostřednictvím příspěvku na sociálních sítích, že jí její partner Michal Topol (35) požádal o ruku. „To ti to trvalo, ty můj blboune nejapnej,“ okomentovala fotku se zásnubním prstenem herečka z humorem sobě vlastním.

Dal si pořádně na čas

Zvláštní ale je, že k žádosti došlo až po takřka desetiletém vztahu. Proč tedy tak najednou? Co asi mohlo Michala dohnat k tomu, že takové gesto udělal? A opravdu to bylo z jeho hlavy a nebo k tomu byl donucen? Zvláštní totiž je, že žádost probíhala velmi tuctovým způsobem, nejednalo se o nic promyšleného.

„Nejsi vůbec romantik,“ nebrala si servítky, není se ale moc čemu divit. Ono, ne každá žena je „odvařená“ z toho, když ji její partner požadá o ruku doma v obýváku. Sice je teď složitá doba a díky koronavirovým omezením není možné toho tolik vymyslet, i tak se ale jistě dalo zvolit originálnější řešení tak významné situace v životě každé ženy.

To, aby zásnuby nebylo úplným fiaskem asi zachránilo jen to, jak luxusní šperk Alice dostala. „Ten prstýnek je pohádkovej a náramnickej,“ rozplývala se herečka na svém internetovém profilu.

Řekla „anoopravdu z lásky?

A trochu to působí, že je Alice malinko materialistka, které nejde ani tak o to, jak k žádosti o ruku došlo, ale o to, jak moc noblesním prstenem se bude moct pochlubit nejen svým kamarádkám, ale především na sociálních sítích. A kdoví, možná nebýt luxusního kusu šperku, žádost by nepřijala.

Není žádným tajemstvím, že o svatbě dlouhodobě mluvila jako o něčem, co už v životě nezažila. Teď se ale najednou vše otočilo. Alice se na svůj velký svatební den úplně upnula a nemyslí na nic jiného, dokonce už i plánuje, jak asi budou vypadat svatební šaty. „Chci něco decentního, asi bílého, ale nic moc zdobného, zkrátka k mému věku.

Už to není na princeznovské šaty, to bych už jako princezna nevypadala,“ svěřila se v jednom z rozhovorů. A rozhodně nechce zůstat zasnoubená nijak dlouho, naopak by ráda dostála tradičního rozvrhu – tedy jak se říká „do roka a do dne“.

„To určitě neporušíme. Bude do roka a do dne, korona nekorona. Případně se vezmeme doma v obýváku a budeme mít takový decentní mejdan s rodinou,“ nepřipouští si možné odložení svatby na neurčito.

Věděla o všem dopředu?

Má to tak evidentně dobře promyšlené a není divu, že se začíná spekulovat o tom, že žádost nebyla žádný blesk z čistého nebe, ale něco, co plánovala dlouho dobu dopředu. A kdoví, jestli tak právě její kamarádka postupně nedohnala Topola k tomu, aby tohle gesto udělal.

Ačkoli by se ale mohlo zdát, že to pro něj bude představovat určité výhody – třeba že si Alici takříkajíc pojistí a ostatním mužům dá najevo, že k němu patří, tak snadné to mít nebude.

Herečka totiž tvrdí, že i když bude zasnoubená či později vdaná, rozhodně nechce přijít o své fanoušky na sociálních sítích a to především o mužské pokolení. Chystá se tak i nadále sdílet odhalené snímky.

„Se svatbou se nic nemění. Nevím, proč bych se měla přestat ukazovat, roláky teď nezačnu nosit,“ odhodlaně hvězda seriálu Slunečná tvrdí.

Pokud tak Michal doufal, že v okamžiku, kdy Alici požádá o ruku, zmizí její vystavování se na internetu, pěkně se přepočítal. A zdá se tak, že Alici stále nestačí pozornost jednoho muže, ale potřebuje jich víc. Těžko říct, proč tomu tak vlastně je.

Z Topola se stal svalovec

Velkou motivací pro to, aby řekla Alice Bendová Michalovi Topolovi své ano, možná bylo i to, jak moc se proměnil za poslední dobu jeho vzhled. Z vcelku standardně vypadajícího třicátníka se postupně proměnil v muže s vypracovanou postavou.

A je tak dost možné, že o něj začal být mezi ženami zvýšený zájem a pomalu začínalo Alici docházet, že bude mít co dělat, aby si takového muže udržela.

Ačkoli Bendová vypadá skvěle a je snem mnoha mužů, nikde není psáno, že se třeba časem nemůže Michalovi okoukat a nepřepadne ho touha jí vyměnit za nějakou mladší. Možná i proto přijala žádost o ruku a už se těší na svatbu.

Bude i společné dítě?

A není vyloučené ani to, že oba ještě nezváží, zda se nepokusit o miminko. Alici sice bude letos osmačtyřicet let, ale v tomto věku třeba dítě porodila Vendula Pizingerová (48) a jasně se ukazuje, že u některých žen je věk jen číslem. Topol navíc žádné děti nemá a tudíž by to celé dávalo smysl.

Během koronavirových opatření a všech možných zákazů navíc přišla do jiného stavu spousta dalších hereček a obecně celebrit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama