Proč chlapi tak často mlčí?

Zažila to už určitě každá z nás a pěkně nás to štve! Mluvíme, mluvíme, ale chlap neodpovídá a jen mlčí. Je to snad nějaká mužská strategie? A jaké jsou nejčastější důvody, proč partner přestane mluvit?

Muži nechápou, proč půl hodiny mluvíte se svou kamarádkou a pak o tom chcete mluvit s ním. Pokud nechce říkat, že ho to nezajímá, tak to prostě naznačí mlčením.

Také vás může zajímat ...

Když chlap ví, že věci budou jinak, než to chcete vy, nemá chuť se dohadovat a přejde to mlčením. Když jste třeba domluvení na víkend a on zjistí, že to bude muset kvůli práci zrušit, dobře ví, že budete naštvaná. Tak to raději odkládá, jak nejdéle to jde, a mlčí.

Méně je někdy více

Rozhodně za muže nedokončujte jeho věty, i když z něj příběh leze pomalu jak z chlupaté deky. Zkuste se zamyslet, jestli náhodou nejsou vaše historky příliš rozvláčné a dlouhé.

Když na otázku „kam jedete na dovolenou?“ odpovíte až po deseti minutách, že ještě nevíte, možná vyprávíte příliš zeširoka a muž už neudrží pozornost. Tady platí, že méně je někdy více. Muži za sebe nechávají mluvit činy. Tak sledujte bystře, abyste žádný nepřehlédla!

Čas na rozmyšlenou

Každý z nás si někdy potřebuje ujasnit, co chce říct a co vlastně cítí. Nám ženám u toho nevadí mluvit, muži na to ale potřebují klid. A mluvit o svých pocitech je pro ně komplikované vždycky.

Dopřejte svému muži čas a prostor na rozmyšlenou. Muži si na dlouhé řeči moc nepotrpí. Pokud se nemohou bavit na základě faktů „šestiválec, 5,6 litru, 875 koní a z nuly na sto za 1,73 sekundy!“, debata je nebaví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...