Proč Chýlková s Issovou nechce nic mít?

Co se stalo? Název nového filmu moderátorky a spisovatelky Haliny Pawlowské (62) jako by dokonale vystihoval nevraživou situaci mezi hlavními herečkami filmu. Herečka Ivana Chýlková (53) totiž odmítla hrát s okatou Klárou Issovou (38).

Co zatím stojí? Podle všeho se Ivaně příliš nezdá, že by mohly hrát věrohodnou matku a dceru. Nejde prý o věk, jak by se mohlo z pohledu starší herečky zdát, ale o vzájemnou podobu. „Tak to mě tedy dost štve.

A nesouhlasím s tím,“ vyjádřila se k nečekané komplikaci sama scénáristka snímku Halina. Začít točit se totiž má už následující měsíc. Spisovatelka tak musí řešit jednu komplikaci za druhou. Dceru Ivany měla totiž původně hrát blonďatá Barbora Poláková (33), ta ale podruhé otěhotněla. Co přijde dalšího?

Také vás může zajímat ...

Halina pevně doufá, že si to Ivana, která Halinu ztvárnila už ve filmu Díky za každé nové ráno ještě rozmyslí a napraví tak zmatky a problémy, které způsobila.

Jak tohle dopadne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...