Proč Daniela Šinkorová padla kolem krku Topolánkovi?

Visí ve vzduchu láska?

Objetí od Daniely bylo opravdu velmi vřelé.

Herečka a moderátorka DANIELA ŠINKOROVÁ (43) se stala kmotrou nové knihy bývalého premiéra MIRKA TOPOLÁNKA (60). Jejich dlouholeté kamarádství není žádným tajemstvím, a tak její přítomnost na křtu nikoho příliš nepřekvapila, ovšem způsob, jakým se přivítala s autorem knihy, byl pro přítomné trochu zarážející.

Daniela se okamžitě vrhla do jeho náruče, slastně zavřela oči a jako by si užívala každou vteřinu v tomto pevném objetí. Tuto velmi přátelskou náladu si dvojice udržela po celou dobu akce. Neustále se na sebe usmívali a bylo vidět, že jeden druhého vidí opravdu rád. Co by na to asi řekl její novopečený manžel LADISLAV POLÁK (49), kterého pro jistotu nechala doma.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Daniela se s bývalým politikem prý seznámila skrz svého manžela. Tak ten snad může být v klidu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...