Proč dává partnerce tolik svobody?

Velmi zvláštní vztah má herec ze seriálu Slunečná Leoš Noha (52) se svou mladší partnerkou Lenkou. Zdá se totiž, že si ho nastavili skutečně velmi svobodně.

„Jestli chce být občas s někým jiným, je to v pohodě,“ prozradil herec před časem. A dodnes platí, že se vzájemně pouze navštěvují a nesdílí společnou domácnost. Když se chtějí vidět, nejčastěji dorazí Lenka za Leošem k němu do Leštiny, kde si buduje postupně dům.

Také vás může zajímat ...

„Nejdřív tu stála maringotka. Pak jsme jí uřízli kola, takže se z ní vlastně stala chajda,“ pochlubil se herec, který následně přistavil koupelnu a ve finále by měl rád k dispozici příbytek velikosti 3+1.

Lenka může mít klidně jiného muže

Říká ale, že nikam nespěchá a vše bude o financích. „Hodně přebývám v Praze a taky mám byt v Ústí,“ uvedl Noha. A dokud tak nebude mít svůj dům v Leštině úplně hotov, má kam složit hlavu a to je nejdůležitější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...