Proč divoká Cher zapírá plastiky?

Když se řekne královna plastik, spousta lidí včetně jejích fanoušků, si vybaví americkou zpěvačku a herečku Cher (72). O to více teď nová hvězda pokračování letního trháku Mamma Mia 2! šokovala, když začala vyjmenovávat hlavní důvody svého věčně trvajícího mládí.

„Nepiji alkohol, nekouřím a neberu drogy. Myslím, že to je hlavní důvod, proč tak vypadám, opravdu. Starám se o sebe a dobře jím,“ pokračuje ve výčtu svých předností celebrita. Už ale zapomněla dodat, že za svůj život podstoupila bezpočet chirurgických zákroků, které zdobí od hlavy až k patě její udržované tělo.

Také vás může zajímat ...

Z jakého důvodu najednou všechny odborné zákroky popírá, když je jimi už od osmdesátých let vyhlášená? Známá zpěvačka se prostě před ničím nezastaví.

Zestárnout je totiž pro ni to samé, jako zmizet ze světa.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...