Proč doktor Martin prospal mejdan?

Herci Miroslavu Donutilovi (68) se na filmovém festivalu v Karlových Varech podařilo pořádné faux pas! Na jedné z akcí uprostřed dne usnul. Prostě si dal na akci u stolu vedle manželky vydatného šlofíčka.

Přivírala se mu očka, snažil se udržet pozornost, ale po chvíli mu klesla hlava na prsa a spal. Přímo v středu kolegů, kteří ho ale nechali spinkat. Petr Čadek (40), Jitka Čvančarová (41) i Lenka Krobotová (42) měli pochopení.

Také vás může zajímat ...

Miroslav už je sice na ledacos z festivalového ruchu zvyklý, jezdí sem už dlouhá léta a nějaký ten noční mejdan ho nedokáže zlikvidovat. Jenže letos se teploty pohybují nad třiceti stupni. Zatímco diváci se hned ráno schovají na projekce do klimatizovaných sálů, VIP osobnosti mají narvaný program.

Ne nadarmo všechny upozornil prezident festivalu Jiří Bartoška (72) při zahájení, „ať se varujou všichni důchodci a psi, ať nikam nechodí“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...