Proč Etzlera jeho bývalky nenávidí?

Se současnou partnerkou Helenou.

Herec Miroslav Etzler (55), který hrál v seriálu Ordinaci v růžové zahradě oblíbeného doktora Karla Rytíře, prý natolik poznamenal své bývalé partnerky, že mu dodnes nemohou přijít na jméno!

Přesto, že na stará kolena je otcem, který by zasloužil metál, ne vždy tomu tak bylo! Z předchozích vztahů už má děti velké, ale vztahy s nimi jsou bohužel narušené, podobně jako vztahy s jejich maminkami, bývalými partnerkami.

Také vás může zajímat ...

Odcházel z domu pouze s taškou!

Jeho bujarý život totiž partnerská soužití významně poznamenal! Zřejmě právě proto ho prý jeho bývalky dodnes nenávidí. „Je fajn vydělat na barák za deset milionů a také jsem na takový vydělal.

Pak jsem dům nechal partnerce, a odešel jsem jen s igelitkou. Takhle jsem to udělal u všech part-nerek,“ přiznává Etzler s tím, že přes všechnu svoji velkorysost, kdy odešel jen tak, se nakonec prý nedomohl ani vlastních věcí, které se do igelitky nevešly.

Zraněná a podvedená žena holt nezná slitování. Až když si Etzler dal život dohromady a sekl s bouřliváckým životem, potkal lásku svého života!

To je jeho malý syn Samuel (1), který se narodil z posledního hercova vztahu s Helenou Bartalošovou (37), se kterou herec žije na statku za Prahou.

To, co si tedy neprožil s dnes již dospělými dětmi, dohání na prahu stáří. „No, jsem starý otec, pojďme si nalít čistého vína,“ přiznává s tím, že každá mince má dvě strany. Ta méně příjemná je ta, že si uvědomuje, že je prý starý a občas unavený.

Poznamenala ho smrt otce

Dobře si pamatuje, jak s ním zamávalo, když mu ve čtrnácti letech umřel otec, a doufá, že to svému synovi neudělá. Vše ale vyvažuje štěstí, které po boku Sama prožívá.

„Nevím, čím jsem si to zasloužil, že mi pánbůh do života seslal metrového anděla, ale s rozpětím křídel přes celou Evropu!“ chlubí se s tím, že touha po úspěchu nejsou pro něj podstatné.

Proto teď konečně přes různé starosti a bolesti, každý večer uléhá do postele a rád zase ráno vstává. Sam mu zase vrátil chuť do života

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...