Proč furt flirtuje s jinými?

Zanedlouho to budou už dva roky, co se Tereza Kostková (44) tajně provdala za slovenského režiséra Jakuba Nvotu (42).

Zatímco ona na něho pěje jenom samou chválu, on se zatím k jejich vztahu moc nevyjádřil. A zřejmě ví proč. Herečka totiž přiznala, že má bohužel jednu vlastnost, která už jí toho v životě hodně pokazila.

Také vás může zajímat ...

O co konkrétně šlo, to se Tereza bála svěřit. Nakonec ale možná nebude tak složité přijít na to, o co ve skutečnosti jde. Kostková už nějaký ten pátek moderuje v rádiu svůj pořad.

Někdy si zkrátka nemůže pomoci

A je až do očí bijící, jak se chová, když je jejím hostem nějaký slavný muž. Z vysílání totiž existují videozáznamy, kde je patrné, že se před nimi nezdráhá vystavovat své vnady.

Mimoto pořád básní o svém kolegovi ze seriálu Temný kraj Lukáši Vaculíkovi (58), se kterým byla v minulosti spojována. Není tohle snad důvod, proč se jí ve vztazích moc nedařilo?

Pokud s tím ale nezačne něco dělat, může nakonec přijít i o svého současného muže. Kdo by se chtěl dívat na svou ženu, jak okatě fl irtuje s jinými muži. Zřejmě žádný…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...