Proč Gott přepsal pozemek za miliony na tchyni?

Narozeninová oslava Karla Gotta probíhala v tichosti. Proč?

Obrovské spekulace vyvolává nový pozemek Karla Gotta (77)! Ten koupil v severočeské Doubici nejspíš proto, aby se tam na důchod se svou rodinou odstěhoval, jenže to má háček! Parcela je napsaná na jméno jeho tchyně Blanky Krejčí (60)! Proč to ale udělal?

Chtěl jí snad udělat radost, protože ví, že ona by si to ze svých úspor nemohla dovolit? A proč raději nenapsal pozemek na své dcery Charlotte (10) a Nelly (8)? Na výročí jeho sedmdesátých sedmých narozenin by to bylo víc než příhodné.

Jenže ty jako by se snažil utajit. Všichni totiž očekávali velkolepé oslavy, které se ale nekonaly! Chtěl snad Gott slavit pouze v kruhu nejbližších nebo mu velké plány zkazila smrt jeho dlouholetého kamaráda a dvorního skladatele Jaromíra Klempíře (+72)? „Opravdu nemám rád negativní zprávy. Věděl jsem ale, že na tom není zdravotně nejlépe,“ svěřil se Gott.

Možná se ale také ani sám Gott ještě necítí na to, aby slavil v širším kruhu i s přáteli.

Také vás může zajímat ...

Trápí ho snad další zdravotní problémy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...