Proč Gregorová prodala divadlo po Brzobohatém?

Do nedávna herečka Hana Gregorová (64) prohlašovala, že s povahou workoholika zvládá všechno levou zadní včetně hraní a složité organizace kolem divadla jejího zesnulého manžela Radka Brzobohatého (+79).

Vypadá to ale přesně na pravý opak, protože celé dědictví po třinácti letech spadlo do klína moderátorce Sportky Romaně Goščíkové (35). Jak to, že se najednou principálka Hana vzdala takového pokladu? Nezvládá už snad chod kolem divadla? Samotní herci divadla přitom vůbec o ničem nevěděli a počínání Hany nechápou.

„Asi si padli do noty. Ale my si ničeho nevšimli. Byl to šok! Jak teď před divadelními prázdninami budeme shánět práci?,“ postěžoval si jeden z nich. A co hůř! Herci stálého souboru i technici divadla teď nevědí, co s nimi po odehrání nasmlouvaných představení bude. Bude si je nová majitelka chtít v angažmá nechat nebo budou muset složitě hledat novou práci?

Také vás může zajímat ...

Se všemi těmi změnami přišla alespoň jedna jistota a to ta, že jméno divadla zůstane kvůli památce Radka Brzobohatého původní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...