Proč hazarduje se svým zdravím?

Zpěvačka Heidi Janků (57) své fanoušky miluje natolik, že kvůli nim riskuje zdraví. Představa, že by zrušila koncert, je pro ni zřejmě nepřijatelná. Vystupuje i nemocná.

Také vás může zajímat ...

Pro své příznivce by Heidi snad skočila i do ohně. Jak jinak si vysvětlit, že ani vleklé zdravotní potíže ji nedonutí, aby přesunula koncert a pořádně se vyležela? Nedávno přiznala, že nemoc ji potrápila loni před Vánocemi. „Neumřela jsem, jsem tady,“ snaží se celou situaci zlehčovat. Jakmile má totiž nasmlouvané kšefty, snaží se dostát svým závazkům za každou cenu.

A není žádným tajemstvím, že právě před vánočními svátky mívají umělci nejvíce vystoupení. „Až do Vánoc jsem byla trošku nemocná, takže jsem si svátky užívala i v tom smyslu, že už konečně nekašlu a nesmrkám,“ potvrdila. Logicky by se nabízelo, že při nemoci by si měla zpěvačka dát zaslouženou pauzu a pořádně se vystonat. Nic takového se ale nestalo.

„Musela jsem zpívat,“ vysvětlila Heidi a dodala, co ji koncem roku vlastně trápilo. „Měla jsem vleklý zánět průdušek. Dvakrát jsem brala antibiotika a lékaři do mě cpali i kortikoidy. Bylo to dlouhodobé,“ připustila. Ještě štěstí, že silvestra už nestrávila v posteli. Naopak s kamarádkami zašla na novoroční oslavy do centra Prahy. „Nikdy jsem na Silvestra v centru nebyla.

Bylo to dost náročné a popravdě jsem mezi tou masou lidí dlouho nevydržela. Samotná procházka Prahou ale byla moc hezká,“ dodala. I když je Heidi v perfektní kondici, snad bude pro příště více dbát na svoje zdraví. Přece jenom se vyplatí občas poslechnout svoje tělo a odpočinout si. Jinak riskuje vážné zdravotní komplikace, které by jí jistě zkazily pracovní plány na mnoho měsíců dopředu.

.

Komentáře

...