Proč Heidi Janků neměla nikdy děti?

Zatímco některým ženám nedovolil mít rodinu zdravotní stav či absence partnera, v případě Heidi Janků (54) nešlo ani o jeden z uvedených příkladů. Zpěvačka se svěřila, že nikdy neměla děti, protože se strašně bála toho, že by byla špatnou matkou.

„Bylo mi jedenáct, když mi umřela maminka,“ prozradila Heidi Janků s tím, že s otcem měla vztah velmi komplikovaný. Její tatínek neunesl smrt své ženy a začal pít a nestaral se o svou dceru. Kvůli tomu odešla zpěvačka z domova hned v 18 letech a snad už tehdy v ní zakořenila pochybnost, zda by před svými dětmi jednou sama obstála.

Těhotenství přerušila

Jednou se stalo, že Heidi otěhotněla, obavy a momentální situace jí nedovolila si dítě nechat a tak se ho raději dobrovolně vzdala. Nikdy se nevyrovnala s krutým dětstvím, které ji provází na každém kroku.

Také vás může zajímat ...

„Asi jsem se opravdu někde hluboko v podvědomí bála, abych nebyla tak špatný rodič, jako byl táta,“ vysvětlila zpěvačka. Zda Janků lituje svého rozhodnutí se ale nesvěřila. Podle svých slov je prý šťastná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...