Proč ho Doležalová stále odmítá? Vdávat se nehodlá!

Herečka Marie Doležalová (31) už je v sedmém měsíci na rozsypání. Ale co se svatby týče, nechce o vdavkách s přítelem a tanečníkem Markem Zelinkou (31) ani slyšet! Proč si ho vítězka taneční soutěže StarDance, kde se dokonce prvně potkali a kde se dali dohromady, nechce vzít? Je to přece otec jejího miminka.

Že by Marie začala z počáteční zamilovanosti střízlivět, to nevypadá, protože miláčka vyzdvihuje do nebe. „Potkala jsem toho pravého muže! Až s ním jsem si dokázala představit, že přivedeme na svět potomka,“ nechala se slyšet.

Vzápětí ale dodává, že i když na ně všichni z okolí tlačí, k oltáři se jen tak dotáhnout nenechá. Na to, být manželka, se prý ještě necítí. Zvládne roli matky, ze které už couvnout nemůže?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...