Proč ho kolegové tak nesnášejí?

Herec Miroslav Donutil (68) je sice jedním z nejvšestrannějších herců. Je tak často obsazovaný, až se člověk bojí, aby mu náhodou nevyskočil z krabičky olejovek. Jenže se o něm povídají takové hrůzné příběhy, že se ho prý někteří filmaři bojí obsazovat do svých filmů.

Naposledy váhal režisér Jiří Svoboda (74), když se Donutila rozmýšlel obsadit do role ve svém novém filmu Rašín. Že není jeho pověst právě lichotivá, ví i sám Donutil. „Vím, že ze všech možných stran na mě prší poznámky, jak jsem nerudný, nepříjemný, domýšlivý, hamižný, arogantní. Samozřejmě, chci být prostě nejlepší,“ hájí se Donutil.

Také vás může zajímat ...

Svůj názor dokáže herec říct tak, aby byl co nejvíc slyšet. A na nepřipravené kolegy občas i zařve. Sám přiznává, že mu někdy ujedou nervy, když kolega nedokáže ani po sedmnácté říct jednu větu. Je prý nerudný, hamižný a arogantní.

Oblíbený u svých kolegů asi zrovna moc není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama