Proč Holubová riskuje zdraví?

Známá česká herečka Eva Holubová (57) už ani neví, co je odpočinek. Nejen, že běžně pracuje třeba osmnáct dní v kuse a práci obětuje všechen svůj volný čas, ale k relaxují nedonutí ani vážná prodělaná nemoc.

Má tohle zapotřebí? A proč tak riskuje? „Měla jsem těžký zánět hrtanu. Kvůli tomu, že jsem před tím prodělala boreliózu, tak jsem byla náchylnější onemocnět,“ vysvětluje herečka a sama se div nechválí, jak všechno zvládla i během nemoci.

„Zrušila jsem jen jediné divadelní představení v Radotíně, ale to se nahradí. Doktor mi řekl, že nejsem nakažlivá, tak jsem hrála pořád dál,“ přiznala Holubová. Potřeba peněz za tím ale prý nestojí! Herečka prostě odpočívat neumí. „Řekněte mi, jak mám relaxovat? Jsem prostě blbec! Jediné, co můžu pro sebe udělat, je jít s pejskem ven,“ uvažuje nahlas.

Co by se muselo stát, aby zdraví zvítězilo nad vražedným pracovním tempem?

Také vás může zajímat ...

Radši nedomýšlet!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...