Proč Holubové prší do postele?

Oblíbená herečka Eva Holubová (59) si sice dlouhou dovolenou na Sardinii nemůže vynachválit, přesto ale pobyt na tomto italském ostrově má svá specifika.

Už jednou přes tablet komunikovala zjevně poněkud nalitá z postele se svými fanoušky, přes den se však s manželem věnuje chvályhodným vycházkám po zdejším okolí a večer zkoumají kvalitu sardinských restaurací. Značně si však Eva stěžuje na nevyzpytatelné počasí, když prý vypukne zdejší slejvák, trvá prý tři dny a prší jim prý i do postele.

Také vás může zajímat ...

V tom případě bude Evča značně otrlá, protože příčetný turista by sotva nocoval pod sprchou. Vypadá to, že bohémský manželský pár značně šetří a ubytování si sehnal v nějaké ratejně přes známý internetový portál.

To je na tom Holubová finančně tak špatně???

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...