Proč hvězda Ordinace tají rodinu? Prožívá milostný románek?

S přibývajícím věkem už prý nemá tolik energie, což se podepisuje i na jeho milostném životě.

Zdá se, jako by se herci Radimu Fialovi (49) z Ordinace v růžové zahradě 2 zbortil život přímo pod rukama. To, co ještě donedávna považoval za své největší štěstí, se pro něj pomalu stává noční můrou. Je to snad kvůli jeho kolegyni ze seriálu Janě Holcové (45)?

Fanoušci a fanynky Ordinace v růžové zahradě mužného Radima Fialu (49) opravdu zbožňují, i když se o jeho životě mimo kamery málo ví. Herec si své soukromí pečlivě střeží a buduje si masku nedostupného chlapa.

Také vás může zajímat ...

„O svém soukromí nemluvím, a stejně jsem se o sobě doslechl, že mám nemanželskou dceru. Přitom mám dva syny,“ potvrdil. Po pracovní stránce se prý cítí šťastný, ale co v soukromí? Tam se mu podle všeho hodně věcí hroutí jako domek z karet.

Nesnáší se s vlastní rodinou?

Kromě toho, že se prořekl ohledně svých synů, se také již dlouho spekuluje o tom, že se svou rodinou nekomunikuje. Údajně s nimi nemá úplně nejlepší vztahy hlavně kvůli jeho otci.

Jako malý dřel na poli, kde se s ním jeho tatínek moc nepáral. Pak ale vyšlo najevo, že Fiala mluví o krutosti nevlastního otce, nikoli vlastního. To už bylo ale pozdě, jelikož ten biologický se prý stihl pořádně naštvat. S rodiči se málo vídá kvůli tomu, že táta žije v Pardubicích a mámu má zase pro změnu v Brně.

Na děti už nestačí?

V poslední době se herec alespoň vyjádřil, jak doma válčí se svou přítelkyní, o které se mimochodem zase nic neví, a syny. Než se rozjelo natáčení seriálové Ordinace, musel Fiala plnit hlavně otcovskou roli.

A přestože je nade vše miluje, tak se nedá říct, že by si pohodu s nimi nějak užíval. Musel přiznat, že jsou to pěkná kvítka. „Vzdávám hold všem, kteří jsou s dětmi doma, a ještě se s nimi učí, protože já jsem myslel, že ty svoje asi zabiju, opravdu,“ zoufal si před časem herec.

Ovšem nejen chlapci ho pořádně potrápili, ale i starost o domácnost pro něj byla hotové peklo. Přitom ještě donedávna tvrdil, že je pro něj rodinný život vším. Pak se najednou pro něj stal domácím vězením?

„Člověk dělá vše kolem domova, stará se o všechny, občas musí na nákup a dělat spoustu věcí, které jsou pro normální lidi běžné, ale pro nás herce to je utrpení, třeba jít do obchodu.

Občas mě potkají lidi při nákupua ptají se: Pane doktore, vy taky?“ hroutil se. Jako kdyby opovrhoval běžnými činnostmi, které jiní dělají každý den s naprostou samozřejmostí.

Připadá si moc starý?

Teď, když může v hraní zase pokračovat, je přece jen o něco spokojenější. Jenže navzdory tomu, že se jeho denní režim vrátil do normálu, to vypadá, že má pocit, jak se mu vše hroutí. Jaká je příčina? Nejspíš jsou v tom také blížící se padesátiny.

Ty jsou pro Radima evidentně velkým strašákem, ačkoli se snaží dělat, že ho žádné číslo nepoloží. „To je hrozný, za chvíli už mi bude -sát! Padesátku slavit nehodlám. Nevidím důvod.

Nejspíš z Wikipedie vymažu svůj rok narození a požádám Google o smazání mé digitální stopy,“ naznačil Fiala, jak ho stárnutí děsí. Kvůli věku se vzdal i touhy po obrovské rodině.

„Já jsem dřív chtěl mít hodně dětí, ale holt jsem dřív nenašel tu pravou. Prostě jsem se stal tátou až po čtyřicítce. Být otcem kolem padesátky, že by mi bylo sedmdesát, až dítěti bude dvacet? To fakt ne!

Jasně, jsou tací, co mají děti i později, ale já bych do toho nešel,“ přemítá herec. Hlavně se ani neví, s kým by dalšího potomka měl, i když má podle všeho přítelkyni. Kdo to ale je?

Dříve se hodně mluvilo o jeho vztahu s hereckou kolegyní z Ordinace v růžové zahradě Klárou Cibulkovou (44) či Janou Holcovou (45). Jaká je skutečná pravda?

Scházejí se spolu mimo natáčení?

Přestože s Janou hráli v seriálu milenecký pár a na nejrůznějších akcích se kolem sebe motali, o jejich milostném poměru nemůže být ani řeč, protože Holcová tvrdí, že české muže příliš nemusí. A necítila se prý dobře ani s Radimem při jejich erotických scénách.

„Nesnáším milostné scény. Není to pro mne nic příjemného. Chápu ale, že to ke vztahovému seriálu patří.“ Nejsou jí snad čeští chlapi dost dobří? „Je fakt, že s českými muži mám trošku problém.

Neříkám, že všichni, ale většina z nich jsou tak trochu burani,“ zlobí se Holcová, která má opravdu špatné zkušenosti a daleko raději má tempermetní Italy.

Ti jsou podle ní šarmantní, vždy upravení a jsou to gentlemani a velcí milovníci, kteří nemají problém ženě kdykoli pomoci. Fiala asi ale zrovna nebude ten případ. Navíc se v poslední době stará jenom o práci, kde se mu, jak sám řekl, skutečně daří. Snad se mu bude dařit také v osobním životě.

Drsné prohlášení: Herci jsou někdy blbci!

Už deset let hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2, roli měl i v oceňovaném snímku Nabarvené ptáče a s Bolkem Polívkou (70) hraje divadlo. A po desítkách let v hereckém oboru Fiala otevřeně tvrdí, že i mezi herci jsou blbci.

„Myslet si o sobě, že jsme něco víc než ostatní lidé jen proto, že jsme víc vidět, je scestné. V tom našem malém rybníčku si o sobě někteří myslí, že jsou pupek světa. Lidi jsou holt různí a blbci se najdou všude,“ říká bez obalu.

Možná právě kvůli tomu prý nemá příliš přátel z branže. Zato jako seriálový lékař motivuje ostatní lidi. Dokonce přišel s tím, že mu jedna psaní napsala, jak se její syn pod vlivem postavy doktora Hanáka rozhodl stát doktorem. Odpromoval na lékařské fakultě a teď jezdí na mise jako vojenský doktor, což Fialu těší a považuje to za svůj úspěch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...