Proč hvězda Ordinace zmizí z obrazovky?

Kdysi by to bez ní v Ordinaci nešlo. Dana Morávková (48) jako doktorka Suchá absolvovala během pár let asi všechno, co jiní absolvují za celý život, včetně brutálního týrání i únosu dcery.

Také vás může zajímat ...

Scenáristé ji nahnali i do krematoria. Nedávno bylo oznámeno, že její postava bude po dohodě upozaděna a přednost dostanou jiní. To nelibě nesl její seriálový manžel Jan Čenský (59), který prý bude upozaděn s ní.

Podle posledních zpráv má Dana postupně ze seriálu úplně zmizet, jen zatím není jasné jak. Bude to tak brutální jako s MUDr. Svobodou v podání Libora Stacha (28), který v seriálu spáchal sebevraždu? Důvodem, proč Morávková odchází s klidem, jsou prý dva filmy, kde má hrát: Andílci za školou a Ženská pomsta.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...