Proč hvězda Ulice Svobodová stále skrývá milence?

Je to už téměř rok a půl, co oblíbená herečka Ilona Svobodová (58) randí s novým objevem po smrti svého milovaného manžela, muzikanta Petra Skoumala (†76). A místo toho, aby všude chodili s přítelem společně, zůstává milenec i po takové době v utajení.

Také vás může zajímat ...

Je zřejmé, že se přes celou smutnou záležitost s rakovinou druhého muže, které podlehl před skoro čtyřmi lety, ještě zcela nepřenesla. „Je pro mě hrozně těžké najít někoho, kdo by manžela nahradil,“ nechala se slyšel.

Herečka podle svých slov nemá problém s tím, zajít si občas do kina nebo na dobrou kávu, ale další závazky do budoucna prý rozhodně nechystá. A důvod? „Jsem stará, takže jsem spokojená v mezích možností,“ přemýšlí nahlas. Je ale snadné odhadnout, jak taková slova asi znějí jejímu milenci, který možná doufá ve společné bydlení a veřejné procházky ve dvou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...