Proč Jana Paulová utíká od manžela?

Rozporuplné léto zažívá herečka Jana Paulová (65), představitelka sex koučky v Ordinaci.

Krachla jí dovolená na Korfu, kam měla jet s kolegyní Ivou Janžurovou (79), mimo jiné i proto, že její manžel, jazzový hudebník Milan Svoboda (68), s ní na dovolenou nejezdí (nesnáší vedro), a tak Ivu nenahradil.

Také vás může zajímat ...

Paulová se mimo jiné chtěla odměnit i za film Ženská pomsta, který jde v září do kin a kde hraje hlavní roli. Proto se rozhodla, že zapracuje na své postavě. Využila polohy rodinného domu v blízkosti Brd a začala pěstovat v letním počasí poměrně sebevražednou aktivitu: jezdí na kole po kopcích.

Což o to, krajina je pěkná, otázka je, zda si herečka ve vedru a na kole bez elektropohonu zdraví spíš neničí. Manžel Milan rozumně setrvává ve stínu zkušebny a přemítá, zda mu žena na okreskách a lesních cestách nezkolabuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...