Proč je Chýlková z Krause na nervy?

Jejich láska už je nejspíš v troskách. Tak nějak by se dal nazvat dlouho budovaný a zdánlivě idylický vztah herečky Ivany Chýlkové (54) a moderátora a herce Jana Krause (64). Ačkolise vše mezi nimi může zdát jako dokonalá idylka, opak je pravdou a Ivaně podle jejích vlastních slov už poslední dobou začíná docházet trpělivost.

„Stojí mě to spoustu energie, jenže mně se nechce pořád ho k něčemu přemlouvat a hučet do něj. Mám svou důstojnost,“ nechala se slyšet vysoká herečka, kterou trápí, že svého partnera nedokáže přesvědčit, aby ji častěji brával do společnosti.

Také vás může zajímat ...

Svatba je jen závoj a velká chlastačka

Navíc se zdá, že se do jejich letitého vztahu začíná pomalu, ale jistě vkrádat nebezpečná žárlivost. Moderátor se totiž vůbec netají tím, že si do svého oblíbeného pořadu Show Jana Krause, který se na obrazovkách objevuje každý týden, bere jednu krásnou účinkující za druhou. A jako každému muži mu to dělá nevýslovně dobře.

„Takových žen, které mě balí, jsou mraky,“ nechal se slyšet prostořeký moderátor. Jenže to právě pije krev jeho drahé polovičce, které oproti tomu dopřává prý jenom málo pozornosti. Možná kdyby se Jan konečně rozhoupal a svou partnerku si po téměř dvaceti letech, co jsou spolu, konečně vzal, bylo by to jiné. Jenže to zatím nevypadá nadějně. „Svatba jsou jen závoj, kytky a chlastačka.

To mi na tom celé přijde absurdní,“ vymlouvá se věčně herec a moderátor, který už jednou ženatý byl s herečkou Janou Krausovou (64).

Má snad Ivana smůlu právě kvůli jeho vlastním zkušenostem?

Žije jen v jeho stínu?

Ač by se mohlo zdát, že herečka formátu Ivany je vyrovnanou ženou bez jakýchkoli trablů a pochybností, opak je pravdou. Tváří se jako ženská od rány, ale vždycky jí prý chybělo o kapku víc zdravého sebevědomí. Už před časem se přiznala, že i když svého přítele převyšuje co do centimetrů o pořádný kus, v oblíbenosti u lidí je stále pozadu.

Navíc nedokáže skousnout ženy pohybující se kolem Krause na jeho červeném televizním gauči, které přehrávají a neustále špulí rty jako kachnička. „Už dávno jsem pochopila, že na mně je vlastně nejzajímavější právě on,“ přiznala s úsměvem.

Změní se to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...