Proč je jejich vztah v ohrožení?

Stálice Ulice LJUBA KRBOVÁ (62) je se svou prací stále spokojená. Nyní má ale řešit vážný problém s manželem ONDŘEJEM NEFFEM (75). O co jde?

Manželé už jsou dvanáct let. Ljuba Krbová (62) a Ondřej Neff (75) mají mezi sebou sice poměrně velký věkový rozdíl, jim to ale nikdy nevadilo. Vždy si perfektně rozuměli a navzájem se ve všem doplňovali.

Také vás může zajímat ...

Teď je ale zřejmě všechno jinak. Co se mezi nimi tak najednou změnilo? Říká se, že její manžel nedokáže překousnout její dějovou linku, kterou má v nekonečném seriálu Ulice.

Seriál je její srdeční záležitost

Když před lety dostala nabídku na nový projekt, ani ve snu by neřekla, že tam stráví tolik let. Ačkoli několik jejích kolegů se po mnoha letech rozhodlo projekt opustit, aby se věnovali také něčemu jinému, Ljuba ovšem něco takového nemá vůbec v plánu, ba naopak.

Chce být v Ulici co nejdéle. „Jsme tam fakt dobrý kolektiv, všichni se tam máme rádi,“ libuje si. Kromě toho, jak všichni moc dobře vědí, v seriálu se točí velké peníze, tudíž je pochopitelné, že si chce herečka svůj hlavní příjem držet do posledního dechu. Její Ondřej na to má ale očividně poněkud jiný názor.

Začali se hádat?

Donedávna byli ale Krbová s Neffem přímo ukázkovým párem. Všichni jim záviděli jejich lásku a pohodu. Vypadalo to, že jsou nerozdělitelní a užívají se jeden druhého, jak jenom mohou.

Dokonce se měla herečka několikrát přiznat, že za tu dobu, co jsou spolu, mezi nimi nějaká větší hádka prý nikdy neproběhla. To se však mělo v posledních dnech změnit. Ljuba totiž neměla v seriálu už poměrně dlouho žádné milostné scény.

Teď se ale herečka přiznala, že její postavu Aničky Liškové čeká v seriálu láska a mají ji čekat hodně lechtivé scény. Jenže zatímco Ljuba je z nového scénáře nadšená, manžel to tak zřejmě nevnímá. Podle jejích kolegů se mají momentálně často hádat.

Dokonce měla padnout i nějaká slova o rozvodu. Tomu snad ale nikdo nemůže věřit. Je sice možné, že nějakou menší krizi mezi sebou mají, určitě by se ale všechno snažili nejdřív napravit než hned přistupovat k takovému radikálnímu kroku.

Neff se zjevně jenom bojí, aby se v jeho milované manželce neprobudily city k jinému muži. Žárlí na ni a sám to dokonce přiznal. A není se čemu divit. Krbová byla vždy v obležení mužů a ani s postupem času neztrácí na šarmu. Kam až ale všechna ta žárlivost chce dojít?

Milostné scény si náramně užívá

Jak se ale zdá, herečku moc netrápí, co si její muž myslí. Naopak se těší, až už bude zase natáčet. „Párkrát jsme byli s mým seriálovým manželem Bedřichem Liškou v posteli. Ale nic moc se nestalo.

Teď to bude jízda,“ popisuje nadšeně. S manželem si to ale asi budou muset doma pořádně vyříkat, protože Ljuba si zkrátka stojí pevně za svým. Jejímu muži tak nezbyde nic jiného než to všechno vydržet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama