Proč je pořád bez chlapa?

IVANA JIREŠOVÁ (43) je už dlouhou dobu sama. Se svým posledním přítelem se rozešla koncem minulého roku a od té doby se jí nedaří.

S urostlým podnikatelem byla šťastná, ale nevyšlo to

Také vás může zajímat ...

Krásná, milá a charismatická. Pro spoustu lidí je záhadou, proč je herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (43) pořád bez chlapa. Její poslední vztah netrval ani rok a skončil krachem. Se svým posledním partnerem, podnikatelem Milanem Štědrou (36), si údajně v některých ohledech nepadli do noty.

Do toho řešila Ivana problémy s dcerou Sofií (15) a na vztah tak trochu kašlala. Nebude to ale také tím, že má Ivana na muže příliš vysoké nároky?

Hledá pana Dokonalého

„Mám ráda vysoké muže. Takové, ke kterým se mohu, v uvozovkách, schovat. Určitě mám ráda charakterní typy, kteří to, co řeknou, také dodrží. A taky ty, kteří mají jasno, co v životě chtějí a co ne,“ pronesla Ivana jen pár ze svých požadavků.

Hned další v řadě byl smysl pro humor, bez kterého by to nešlo. O svém partnerovi má zřejmě jasnou představu. Existuje ale vůbec někdo takový? Možná celou tu dobu hledá úplně marně…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...