Proč je pořád sám?

Ačkoli se sem tam objeví v nějakém tom seriálu, za účinkování v nich se stydí! Hvězda seriálu Polda Igor Orozovič (36) ale říká, že až bude mít rodinu, nic jiného mu nezbude.

Herec by si ale měl dávat pořádný pozor na pusu. S takovým přístupem na něj mohou tvůrci také zanevřít. A jak by pak chtěl uživit svou potenciální manželku a potomky? Na to ale zřejmě Igor moc nemyslí. Sám totiž přiznal, že se teprve nedávno osamostatnil.

Také vás může zajímat ...

Zahrnuje se prací, aby nemyslel na neexistující milostný život

Navíc je dost fixovaný na svou rodinu, což by samo o sobě leccos vysvětlovalo. Možná to je i jeden z důvodů, proč stále ještě nemá nikoho po svém boku. Nebo snad žádnou partnerku ani nechce, aby ji nemusel živit?

Proslýchá se, že tehdy na natáčení Poldy to velice jiskřilo mezi ním a kolegyní Elizavetou Maximovičovou (28), která mu tam hrála přítelkyni. Jak se ale zdá, k ničemu vážnějšímu mezi nimi nedošlo. Byl snad důvodem sám herec, který všechno zarazil už hned v samém počátku? Možná mu žádný vztah opravdu není souzený.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...