Proč je pořád sama?

Své milence vždycky tají. Stydí se snad za ně? MARIKA PROCHÁZKOVÁ (45) by ráda oblékla bílé šaty a stala se matkou. To se jí ale nejspíš nesplní.

Jako herečka září, ale v soukromém životě strádá. Marika Procházková (45) prý vedle sebe stále nemá partnera, se kterým by mohla sdílet to krásné i to špatné.

Také vás může zajímat ...

Občas se s někým na veřejnosti objeví, ale většinou má jen tvrdit, že jde jen o známého nebo kamaráda. A když už na nějaké skutečné rande jde, raději se prý maskuje, aby ji nikdo nepoznal. Stydí se snad za své známosti?

Soukromí si raději střeží

Patří mezi herečky, o jejichž soukromí se toho příliš neví. A Marika navíc budí dojem, že nikdy s nikým žádný vážný vztah neměla. Sama o svém životě příliš nemluví, a když ano, tak spíš vtipkuje.

Působí jako veselá kopa, říká se ale, že umí být i pořádně přísná a nepříjemná. Srdce má však, co se týká jejích nejbližších, doslova na dlani. Ovšem mužům, kteří v ní najdou zalíbení, nejspíš vadí její impulzivní povaha a údajně i častá naladovost.

Ačkoli jí je přes čtyřicet, příliš milostných zkušeností mít nemá, a tak si ani nemá být jistá, jakého muže by si vedle představovala.

Umí být panovačná?

Protože se narodila na Moravě, přesněji ve Zlíně, je to holka od rány a s nikým a ničím se nepáře. Ale ne všichni muži mají takové chování u žen rádi. A když už se Marika konečně zamiluje, není to ten pravý.

Buď se jen skrze ni snaží proslavit, nebo chce pomoct dostat se k nějakým hereckým rolím. Není asi nutné dodávat, že ani jedna z možností u ní zřejmě nepřipadá v úvahu. Chce si najít lásku na celý život a ne někomu zajišťovat výhody.

Už se chce konečně usadit

Že má na opačné pohlaví obrovskou smůlu, očividně vědí i její kolegové. Proto má být vůči svému okolí tak uzavřená. Ve společnosti se sice baví a umí také pořádně rozproudit zábavu, ale jakmile dojde řeč na ni, humor ji má náhle přejít. A není se čemu divit.

Přece jen už jí není dvacet a ráda by se konečně usadila. Na svatbu sice stále ještě pozdě není, jelikož láska kvete v každém věku, ale na dítko už nejspíš ano. Ačkoli se říká, nikdy neříkej nikdy, vzhledem k tomu, že by šlo o Maričino první dítě, nebyl by takhle pozdní porod zrovna dvakrát bezpečný, což asi sama moc dobře ví.

Kdo ji přitahuje?

Co když ale nemá muže z úplně jiného důvodu? Je totiž dost možné, že ani žádného nechce. V minulosti se totiž spekulovalo o tom, zdali by náhodou po svém boku neměla raději ženu. S muži má mít tak špatné zkušenosti, že už s nimi měla ztratit veškerou trpělivost.

Není tedy divu, že údajně nechce dál pokoušet osud a chce mít raději klid. Herečka však nikdy nepotvrdila ani nevyvrátila spekulace, které se týkají její sexuální orientace. Nejspíš je ráda, když může vyvolávat tolik otázek a nedávat žádné odpovědi.

Zlomový rok

Jedna z jejích kolegyň se ovšem měla nechat před nedávnem slyšet, že Marika je v těchto měsících šťastně zadaná a randí s někým z Modrého kódu, kde do května hrála.

Nemělo by však jít o žádného herce ani herečku, ale o jednoho ze členů štábu, který se s Procházkovou zná už dlouhá léta. Sice to není oficiální, ale mají s dotyčnou či dotyčným randit už od začátku dubna.

Proto se teď ani příliš neukazuje na veřejnosti a prázdniny prý tráví v kruhu přátel a rodiny na Moravě. Po nich ji ale opět čeká velké množství pracovních závazků, a času na milostný život tak zase ubude. Dočká se konečně vytouženého rodinného života? Snad už ji smůla nadobro opustila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...