Proč je stále sama?

Koleduje si o pořádný malér? Lucie Vondráčková (39) se podle tvrzení kamarádek začala velmi intenzivně scházet s muži. Dokonce podle všeho kývne na schůzku i těm, o které by normálně ani pohledem nezavadila.

Proč to ale dělá? Jedna z jejích kamarádek se nechala slyšet, že se cítí osaměle a potřebuje vedle sebe mužskou oporu. Jenže žádný vážný vztah ne a ne najít. Kolegové o ní prohlašují, že se jí muži bojí.

Také vás může zajímat ...

Muži z ní mají velký strach

Mají strach z toho, že je příliš známá a bohatá. A když už se přece jenom najde muž, který se jí nebojí, vyklube se z něj podvodník nebo slávychtivý fanoušek anebo zkrátka někdo, kdo si chce jenom užít.

A tak je z toho zpěvačka celá rozčarovaná. Nemyslela si, že by někdy měla problém někoho najít. Jenže přece jen už dlouho nerandila a také je stále opatrná. Nemůže si do života pustit jen tak někoho. Proto často s muži jen nevinně kamarádí a čeká, co se z toho vyklube.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama