Proč je tak zoufalá?

Je úplně na dně kvůli tomu, že nemá žádnou práci. Daniela Šinkorová (46) přiznala, že prožívá jedno z nejhorších období ve svém životě. Nedaří se jí v kariéře ani v lásce. A vůbec nechápe, čím to je. Její manžel, movitý podnikatel Ladislav Polák (52), se jí prý pomalu, ale jistě vzdaluje.

Také vás může zajímat ...

Čím víc je doma, tím méně často je doma její muž. Tvrdí to její kamarádky, které si myslí, že mu vadí její neustálé naříkání nad tím, že její kariéra strmě upadá. Když hrála v Ordinaci v růžové zahradě, lidé ji zbožňovali a dostávala jednu nabídku na herecké role či moderování za druhou.

Od chvíle, kdy tam skončila, prý přicházejí jedna až dvě do roka. Je tak závislá na penězích svého manžela, které podle svých kamarádek utrácí především za sebezkrášlování. Jenže čím častěji prý chodí na kosmetiku, tím údajně vypadá hůř. Za poslední rok už prý vyzkoušela tolik kosmetiky, až si tím zničila pokožku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...