Proč ještě nemá rodinu?

Už roky touží po vlastním potomkovi, zatím k ní ale štěstí zůstává otočené zády.

Hrají sice sourozence, ale dost to mezi nimi jiskří.

Už několik let je LUCIE POLIŠENSKÁ (34) vyhledávanou herečkou. V soukromí to ale zase až taková sláva zřejmě není. V čem je problém?

Když se poprvé objevila na televizních obrazovkách, hned si získala srdce mnoha diváků. A brzy se z ní stala hvězda. Tvůrci si tak nyní mohou mnout ruce, protože všude, kde se objeví, se téměř vždy jedná o zaručený úspěch.

Také vás může zajímat ...

Co se ale týče milostného života, tak o tom Lucie Polišenská (34), hvězda seriálu Slunečná, nerada mluví. Spíš by se dalo říct, že nemluví vůbec. Zdá se, že herečka zůstává tajemnou, protože něco nechce prozradit.

Zkusila to a vyšlo to

Když rodačka ze Šumperka přišla do Prahy, připadala si jako Alenka v říši divů. Od toho, aby se stala herečkou, ji všichni odrazovali. Tvrdili jí, že je tlustá a určitě ji nikde chtít nebudou.

Přesto to ale Lucie nevzdala, a tak se také stalo, že už ve třiceti letech stála na prknech Národního divadla. Kdyby se ovšem nestala herečkou, byla by porodní asistentkou, protože má k dětem velmi vřelý vztah.

Dítě nikdy nechtěla odkládat

A vzhledem k tomu, že se jí tak dařilo po pracovní stránce, pokroky chtěla dělat i v soukromém životě. Jsou to ale už dlouhé čtyři roky, co se přiznala, že by si přála založit rodinu. „Nechci to nedlouho odkládat. Člověk nemá čekat, až bude mít milion, aby si pořídil dítě,“ přiznala celkem otevřeně.

Tehdy také potvrdila, že má stálého partnera, nebylo tedy co řešit a nač čekat. Jenže léta plynula a u herečky se nic významného neudálo, alespoň co se těhotenství týče.

Je možné, že by za to mohla spousta pracovních nabídek? To si ale dost odporuje s tím, že nechce dítě už dál oddalovat.

Proč tolik tají svého přítele?

Kdo je ale tajemný hereččin přítel, neprozradila. Sama tehdy řekla, že to není nikdo známý a že ani známým být nechce. Možná ale jenom chtěla svést zvědavce ze stopy.

Je možné, že sympatická herečka tají románek s kolegou! Je to dost možné a tím, že Lucie tvrdí opak, doufá, že pravda nevypluje na povrch. Lucie asi moc dobře ví, proč má být tak moc opratrná, co se soukromého života týče.

Kolem ní se totiž motá hodně kolegů, v poslední době ale tráví na place nejvíce času s Janem Plouharem (38), který jí ve Slunečné hraje bratra.

Jenže i ten je tajemný jako hrad v Karpatech. A těžko říct, zda je zadaný nebo ne. S herečkou možná chodí opravdu tajně a ona kvůli tomu ani nemůže otěhotnět, jinak by všechno prasklo.

Utápí svůj žal

Jendou z věcí, která je o Polišenské známá, je také fakt, že miluje pivo. Jeden čas měla mít ale herečka formu jako nějaký chlap. A rozhodně se tím netajila.

Stojí za tím opravdu jen záliba ve zlatavém moku nebo se Lucie snaží v něm spláchnout svou frustraci z toho, že v jejích letech pořád nepřichází to, po čem tak moc touží? Nebyla by první ani poslední.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...