Proč ji chce zbavit svéprávnosti?

Herce Jiřího Krampola (80) dlouhodobé problémy jeho ženy Hanky (57) velmi trápí a její pravidelné kolapsy, nechutenství a pobyty na JIP kvůli poruše příjmu potravy mu dělají starosti. Pořád se jí snaží být oporou, ale pomalu už neví, co dělat.

Nejlepším řešením by podle něj bylo to, kdyby ji zbavil svéprávnosti. Hanka prý svým problémům odmítá čelit. „Je v nemocnici, pak podepíše revers a co já s tím udělám? Nic. Pořád dokola opakuje, že je zdravá a nic jí není a proč ji dávám do nemocnice,“ řekl Krampol.

Také vás může zajímat ...

Situace Krampolové je skutečně vážná. Během tří měsíců skončila několikrát na kapačkách na jednotce intenzivní péče. Marnost Hančina zdravotního stavu si nyní uvědomuje i její manžel. Hanka je už zase v nemocnici.

Takže se za ní Krampol vypravil, aby jí vysvětlil své rozhodnutí a zároveň ji přesvědčil..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama