Proč ji manžel neustále tlačí do něčeho, co nechce?

Zdá se, že myslí pouze na druhé a zapomíná úplně sama na sebe.

Udržet harmonii ve vztahu je pro Taťánu Kuchařovou (32) stále složitější. Ondřej Gregor Brzobohatý (37) by z ní prý měl nejraději úplně někoho jiného, než kým ve skutečnosti je. Jak dlouho to bude krásnou modelku ještě bavit?

Také vás může zajímat ...

Jako reklama na spokojené a šťastné manželství působí dlouhodobě modelka Taťána Kuchařová (32) s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (37).

Nejenom, že vedle sebe skvěle vypadají, ale také se po boku skvěle doplňují . Kdo je ale ve vztahu tím, kdo tomu druhému ustoupí a častěji je schopen kompromisu?

Tlačí ji neustále do kouta

Vypadá to, že krásná modelka, jenž to sama nastínila v jednom z rozhovorů. „Jsem pracovitá, houževnatá a mám ráda řád,“ říká Kuchařová. Jenže právě tohle Ondřej příliš nedokáže respektovat a snaží se seč mu síly stačí o to, aby Taťánu změnil.

„Trochu mě uvolnil, což jsem ale potřebovala,“ říká Taťána s tím, že se někdy snaží být zodpovědná za všechny a všechno až moc. Evidentně by si Ondřej přál, aby byla Kuchařová lehce usedlejší ženou, nehnala se tolik za kariérou.

Proč to ale dělá? Vadí mu snad, že je nejen ona, ale i jeho manželka slavná a úspěšná? Žárlí snad na ni a byl by raději, kdyby víc času trávila doma a třeba mu připravovala zázemí? Možná ano, nicméně k tomu je stále poměrně daleko.

Společně je pojí i spousta pracovních záležitostí

Do založení rodiny se jí stále nechce

Kuchařová sice na konci uplynulého roku otevřena mluvilo o tom, že společně plánují založit rodiny. Později se ukázalo, že to byla asi jen slova, kterými chtěla uklidnit svého manžela, ovšem ve skutečnosti cítila, že ještě není připravena.

Když se jí totiž novináři na konci května ptali, jestli se přidá k dalším celebritám, které se pochlubili tím, že během karantény přišli do jiného stavu, nechtěla o tom ani slyšet. „Asi ještě ne, ještě to chvíli vydržím,“ odpověděla na přímou otázku.

Začne ji přemlouvat?

A pokud má tedy Ondřej jiný názor a rád by se už tatínkem stal, asi bude muset na svou manželku znovu zatlačit. Ovšem opatrně, jelikož v tomto ohledu bývají ženy velmi citlivé. Hudebníkovi se ale nelze moc divit, už jen proto, že je o pět let starší než jeho manželka.

A pokud třeba vždy plánoval, že bude mít na výchovu potomka hodně sil a třeba nezůstane u jednoho, moc dobře tuší, že je ten nejvyšší čas s tím začít.

Koronavir jim zhatil plány

Jelikož ale pandemie koronaviru zastavila a stále pozastavuje Kuchařovou v profesním rozletu, možná si to bude mít chuť vykompenzovat a nemá momentálně pomyšlení na to, že by se soustředila na založení rodiny.

A kdo ví, třeba Taťáně život bez dětí vyhovuje a uvnitř sebe cítí, že na to, aby svůj život obrátila na ruby nebude připravena ani za několik let. To ale samozřejmě může být do budoucna pro slavný pár velký problém, který se bude jen těžko řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...