Proč ji muži opouštějí? Je příliš náročná!

V posledním roce se jí obrátil život vzhůru nohama. IVANA JIREŠOVÁ (43) zůstala sama se svou vzdorovitou dcerou a s myšlenkami, které jí nedávají spát. Proč se od ní muži drží dál?

Na muže ve svém dosavadním životě zatím příliš štěstí neměla. S tím osudovým, s nímž má dceru Sofi i Fridu (15), se nesnese dodnes a se všemi ostatními se raději vůbec nevídá.

Také vás může zajímat ...

Proč od ní ale všichni muži dávají ruce pryč a je chyba v Ivaně Jirešové (43), nebo v nich? Herečka je zkrátka svá a také velmi zásadová. Když na to ale přijde, umí druhému udělat skutečné peklo ze života. To se jí ale bohužel zatím vždycky vymstilo.

Splnil jí, co jí na očích viděl

Ještě nedávno tvrdila, jak neskutečně šťastná je. Ačkoli se o svém soukromém životě baví jenom velmi nerada, tehdy byla velmi otevřená a vstřícná, jednoduše proto, že byla zamilovaná.

Jejím vyvoleným byl tehdy podnikatel Milan Štědra (36), o kterém se říkalo, že se k Jirešové hodí snad ze všech jejích osudových mužů nejvíce. Chtěl ji udělat šťastnou.

A také se mu to chvíli dařilo. Měli totiž i jeden společný koníček a tím bylo cestování. Bohužel ale Štědra příliš neměl holdovat výletům do rozvojových zemí, zatímco Jirešová ani nikam jinam údajně jezdit nechtěla. Brala to jako duchovní cestu, kterou musí podstoupit, on jako nutné zlo.

Ukázalo se, že mají rozdílné názory

Později se také ukázalo, že Štědra by měl rád vlastního potomka, jenže Jirešová už žádné děti nechce, nebo možná ani nemůže mít. V tomto ohledu mluvila vždy velmi nejasně.

Navíc v jejím věku, je-li zdravá, není žádný problém otěhotnět. Ať tak či onak, v prosinci oznámila rozchod se Štědrou s tím, že zůstali dobrými kamarády.

To ovšem jeho přátelé údajně odmítají s tím, že se má Milan cítit podvedeně, a tak s Jirešovou rozhodně nic mít nechce. Že by byla opravdu chyba na hereččině straně?

Možná za to snad mohl nový muž. O několik dnů později totiž vyšlo najevo, že se měla herečka údajně scházet s Mužem roku Jiřím Kmoníčkem (25). Jemu však ale nikdo příliš šancí nedával.

Je příliš mladý a má zcela jiné zájmy než Jirešová. Navíc na rozdíl od Štědry neměl mít blízko ani k její milované dcerce. Od té doby se ale Jirešové muži straní. Nebo se ona straní jich?

Cítí se sama a opuštěná, přesto se nyní nechce vázat. Smyslem jejího života se totiž stalo cvičení, jóga a samozřejmě její jediné dítko. Jenže ani s tím to teď nemá úplně lehké.

Tíhne totiž víc ke svému otci, novináři Ondřeji Höppnerovi (54), než k mamince. Což je pro ni obrovská rána. Vždycky pro dceru dělala první
poslední, splnila jí všechno, jen aby jí vynahradila to, že nežije v klasické funkční rodině.

Všechno ale nejspíš přišlo vniveč. Sofie Frida si totiž ve svém věku přeje hlavně svobodu, a ne mámu, která s ní bude všude chodit a každou hodinu se jí ptát, zdali něco nepotřebuje. Je v pubertě a její otec to nejspíš pochopil rychleji, a proto ho má údajně Sofie momentálně raději.

Dcera je nade vše

Když byla v Česku vyhlášena karanténa kvůli koronavirové pandemii, Jirešová nevěděla, co si počít. Nemohla hrát, nemohla ani chodit cvičit do svého oblíbeného studia.

A tak se snažila naplno věnovat své dceři a alespoň cvičit doma. Jenže po pár týdnech měla už všeho plné zuby. Myslela si, že se konečně zase dostane ke své dceři blíž, ta ale dala zase raději přednost otci a nucené volno trávila u něj.

Zkrátka když se herečka o něco snaží, většinou si ještě víc uškodí a to samé platí o jejích vztazích s muži. Říká se o ní, že se vždy o dotyčného muže až přespříliš stará. A to se ne každému líbí.

Muži chtějí ženu dobývat sami, to jim herečka ale nejspíš nedovolí. Navíc když už přece jen s někým začne randit, myšlenkami je stále u své dcery nebo práce. Je tak rozlítaná, že na lásku nakonec stejně nemá příliš času.

Neztrácí naději

Když se teď ale zase všechno vrátilo do normálu, po době, kdy měla spoustu času nad svým životem přemýšlet, narazila na další problém. Ač si má nyní na nový vztah zase věřit, nemá kde nějakého muže sehnat.

S těmi, se kterými se vídá v práci, randit nemůže, neboť jsou už zadaní, a navíc také okoukaní. A tak doufá, že alespoň v létě by se mohlo poštěstit.

Na jednu stranu chce být chvíli sama a na tu druhou potřebuje spřízněnou duši, o kterou by se mohla opřít a které by se mohla se vším svěřit. Navíc je ve vztahu k mužům až příliš náročná.

Chce mladšího, sympatického, nejlépe mimo showbyznys, který by se s ní podělil o výchovu Sofie, ale další děti už nechce. A nejlépe by měl ještě sdílet její vášeň pro rozvojové země a milovanou jógu.

Těžko ale říct, zda nějaký takový vůbec existuje. Jak se ale říká, je důležité neztrácet naději a pořád doufat v lepší zítřky. Třeba se i ona dočká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...