Proč ji od sebe pořád odstrkuje?

Udělala první poslední, aby svému manželovi Josefu Pizingerovi (31) stačila. Vendula Svobodová (47) se vzdala svého pohodlného života, opustila svou komfortní zónu a kvůli lásce se vrhla doslova po hlavě do neznáma.

Odměnou jí nyní zřejmě ale nebude manželova vděčnost a obdiv, nýbrž odtažitost a samota. Zdá se totiž, že Pizingerovi začal vadit věkový rozdíl, který mezi sebou s manželkou mají. Jejich vztah údajně prochází těžkou krizí, kterou řeší každý zvlášť.

Také vás může zajímat ...

Snažila se mu vyjít vstříc Od samého začátku byla Vendula tím, kdo tak trochu tahal za kratší konec provazu v jejich vztahu. Musela snést vlnu kritiky i nenávist Josefovy matky, která byla proti tomu, aby spolu byli.

Vzdala se lodiček a blýskavého světa showbyznysu, nazula pohory a absolvovala náročná dobrodružství v přírodě. Všechno to ale bylo zřejmě málo, protože Pizinger nyní svou ženu od sebe odstrkuje a posílá ji neustále pryč.

Našel si lepší společnost Vendule se to prý ani trochu nelíbí, protože dosud byli s mužem pořád spolu. Teď ji stále posílá za kamarádkami, protože si prý pak tolik nelezou na nervy. Zdá se ale, že je v tom něco jiného.

Zatímco Vendula tedy tráví čas ve společnosti kamarádek, Pizinger vyráží do posilovny, kde tu a tam pomáhá s cvičením i mladým, půvabným slečnám. S některými má trénink dokonce i pravidelně a podle všeho se mu podobný styl práce velmi líbí.

Vendula o tom nemá prý ani tušení, nicméně ví, že se doma něco děje..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...