Proč ji okolí tak moc nenávidí?

Měla by se radovat, těšit na příchod svého miminka, ona je ale namísto toho trnem v oku těm, kteří nemohou skousnout věk jejího manžela. Útoky na Vendulu přibývají.

Už když začala se synem své kamarádky, který je o šestnáct let mladší, randit strhla Vendula na svou hlavu sprchu negativních emocí. V čele odporu stála tehdy matka Josefa Pizingera. I když se sice časem obě ženy usmířily a Josef si Vendulu dokonce vzal, u mnoha lidí tím vdova po Karlu Svobodovi (†68) rozhodně nezabodovala.

Také vás může zajímat ...

Prezidentka Kapky naděje prozradila, že vedle pozitivních ohlasů jejích fanoušků, které jí na sociálních sítích zaplavují schránku, se našli tací, kteří se do ní začali navážet a nešli pro ostrá slova daleko. Nebylo mnoho takových, kteří věřili, že vztah Venduly a Josefa dlouho vydrží. Proměny, jakou Vendula prošla po boku svého muže, si ale všimli všichni.

Jen málokterá žena může říct, že se pro svou drahou polovičku změnila tolik jako ona.

Dítě všechny šokuje

Večerní šaty a boty na jehlách vyměnila za trekovou obuv a nepromokavou bundu. Nablýskaný svět showbyznysu se stal minulostí. Místo společenských akcí začala vdova po skladateli chodit na túry a slézat hory. Lidé čekali, kdy jí dojdou síly a svůj boj s věkem vzdá. Namísto rozpadu manželství ale přišla zpráva, které šlo jen stěží uvěřit.

Vendula otěhotněla a manželé se mohli těšit na společného potomka.

Zlomilo se snad Vendulino prokletí a její dosud těžký osud se změnil v pohádku se šťastným koncem?

Jaký bude otec?

V jejím případě by se jistě nyní hodilo od okolí víc ohleduplnosti. Podporu má od své rodiny, a také od fanynek, které se také rozhodly pro miminko v pozdějším věku a povzbuzují Vendulu zprávami, ve kterých popisují vlastní životní příběhy. Uvědomuje si ale budoucí maminka Vendula, že ta nejtěžší zkouška vztahu ji teprve čeká? Ona sama ví, do čeho jde.

Se zesnulým skladatelem má syna Jakuba a o jedno dítě s ním v minulosti přišla, když čtyřletá Klárka zemřela na leukémii. Ustojí teď roli tatínka ale její partner? Je to sportovec, který na Vendulu kladl velké nároky. „Moc mě nerozmazluje. Říká, že na mě musí takový být, což já vůbec nechápu,“ přiznala kdysi Pizingerová.

Coby životem těžce zkoušená žena, která si užila nejen vzestupy, ale i tvrdé pády, by si nepochybně trochu rozmazlování zasloužila. Její manžel o tom ale nechtěl nikdy ani slyšet!

Jak tomu bude, až se dítě narodí?

Ustojí to?

Vendula už nebude moct skákat, jak Josef pískne, jen stěží bude s miminkem v batohu zdolávat hory a navštěvovat fitka. Projde nerovné manželství touto zátěží tak, aby se nenaplnila zlomyslná přání závistivců? V prvé řadě jde ale o úspěšný porod. Na dítě by měli všichni myslet především. Mělo by se narodit koncem září.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...