Proč kamarádky zrušily dovolenou?

Zkušená cestovatelka Jana Paulová si netroufla letět ani do bezpečného Řecka.

Pokud jde o herečku Ivu Janžurovou (79), nelze se jí příliš divit, že na prahu osmdesátky nechtěla riskovat cestu letadlem a případnou nákazu, ale u Jany Paulové (65), seriálové hvězdy Ordinace, to přece jen překvapuje.

Herečka, která nebojácně vymetala nejšpinavější kouty Asie, se rozhodla zrušit dovolenou na řeckém Korfu, kterou si s „Janžurkou“ naplánovaly. Situace ohledně koronaviru je tam přitom lepší než u nás v Česku! „Dostaly jsme obrovský strach z toho, co nás tam čeká.

Také vás může zajímat ...

Že se někde v letadle nebo na ostrově nakazíme, a bude malér,“ vysvětluje Iva Janžurová, která dál zůstává v izolaci na své chalupě na Pelhřimovsku. Herečky se spřátelily během inscenace Sbohem, zůstávám! v Divadle Kalich a společná dovolená byl nápad Paulové, která jezdí na ostrov Korfu pravidelně.

To bylo ovšem v době, kdy o nějakém viru nikdo nic netušil. Zůstává otázkou, kdo vyděsil koho, že Paulová nakonec zrušila let do míst, kam už letos klidně odletěly stovky Čechů. Možná se spíš bojí o svoji kamarádku a sama zkrátka do Řecka jet nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...