Proč každého muže odmítá?

Ještě nedávno si stěžovala, že nemá nikoho, s kým by usínala a vedle koho by se probouzela. Přitom ANNA SLOVÁČKOVÁ (25) by mohla mít na každém prstu deset mužů. Nyní jimi ale pohrdá.

Dcera slavné dvojice Dagmar Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) Anna Slováčková (25) má energie na rozdávání. I přes nelehké dny z ní vyzařuje pozitivní energie a klid. To nejspíš přitahuje muže, kteří mají o talentovanou umělkyni nemalý zájem.

Také vás může zajímat ...

Jenže mají asi smůlu. Anička si totiž zřejmě zvykla na to, že je sama a nikoho u sebe nepotřebuje. To ale podle jejího okolí není zrovna dvakrát dobře. Proč to ale dělá?

Bojí se?

Anička by ráda měla vedle sebe muže, jenž ji bude milovat a hýčkat si ji. Jenže je tu jeden problém. A tím je lítost všech okolo. To je právě to, co herečka nemůže ani trochu vystát. „Ano, jsem ve fázi chemoterapie, ale to neznamená, že někdo se mnou bude jen pro to, že je to někomu líto.

To, co se stalo, se stalo. A nejsem první a ani poslední, které se to, bohužel, děje,“ prohlásila. Uvítala by tedy partnera, který ji bude tlačit někam trochu jinam, aby nemusela myslet na to, čím si nyní musí procházet, a žít jenom přítomností.

Pracuje ostošest

I přes všechno, co musí denně podstupovat, se snaží vždy ráno nasadit úsměv na tvář a vyrazit směle za svou prací, kterou miluje. A šance, že se seznámí právě tam, je podle všeho hodně velká. Má tam totiž mít hned několik obdivovatelů.

Sice to zatím nevypadá, že by některému natolik důvěřovala, že by si s ním vyšla rovnou na schůzku, člověk ale nikdy neví. Život ve dvou by jí určitě prospěl. Určitě by změnila i názor na lásku. Stačí jen otevřít srdce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama