Proč krasavce ženy opouštějí?

Vlastně je to trochu záhada: herec a režisér Vojtěch Kotek (33) představuje nepochybně solidní partii, přesto se na něj takřka rok co rok nějaká slibná krasavice vykašle.

Aktuálně ho pustila k vodě grafička a ilustrátorka Valérie Rónová (28), dcera známého výtvarníka Jaroslava Róny (63). Podle zasvěcenců, ač je Vojta vtělený kliďas, byl jejich vztah jedna velká itálie. Na Vojtu padla trudnomyslnost, naštěstí dočasná.

Také vás může zajímat ...

Medituje o smyslu lásky v životě a klade si otázku, proč mu každá žena uteče. Zatím dospěl k závěru, že je až příliš hodný, a ženy preferují typ „macho“.

Vojta si v minulosti říkal, že do svých třiceti let postaví dům, zasadí strom a zplodí syna. Později to posunul na Kristova léta a teď si myslí, že do oslavy jeho čtyřicetin by to snad mohlo klapnout. Najde konečně osudovou lásku se kterou založí rodinu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama