Proč Kristelová nesnáší Bendovou?

Vztahy mezi moderátory mohou být všelijaké a konkurence je velká. Zatímco herečka Alice Bendová (44) by si směle zasloužila označení skokan roku za Farmáře, hledající ženu, Kateřina Kristelová naopak padala z hrušky.

Po aféře s bývalkou jejího milého Tomáše Řepky (43), jejíž telefon a fotky šoupli na inzerát s eskortními službami, dostala z Barrandova padáka a v pořadu Paparazzi ji nahradila právě Bendová. Alice věc komentovala ve stylu jakože „to je život“ a „moderátoři se mění“, přičemž žije v domnění, že s Kristelovou jsou dál kamarádky.

Naproti tomu Kateřina, které vybouchly možnosti, že by uváděla na Barrandově nějaký jiný pořad, nenese ztrátu práce vůbec lehce a na Alici teď silně nevraží.

Jde o peníze a tudíž i o existenci, tím spíš, že už se marně sháněla po kšeftu i v jiných televizích…

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...