Proč Lábuse pořád někdo okrádá?

Známý herec a bavič Jiří Lábus (67) je dobrák od kosti! To samé ale bohužel očekává i od ostatních a své věci si příliš nehlídá. Často se mu tak stává, že o ho o ně někdo připraví! „Děje se mi to poslední roky pravidelně. Vždy na podzim, už tři roky po sobě,“ práskl na sebe Jirka.

Naposledy třeba v tramvaji, kdy přišel o peněženku včetně dokladů a lístků pro sebe a své známé v hodnotě přes tři tisíce korun. „Okradli mě neuvěřitelným způsobem. Jel jsem na Letnou, na klíně jsem měl otevřenou tašku a byl jsem zabraný do nějakého rozhovoru v časopisu. Nade mnou stál chlap, divně se na mě tlačil a tu peněženku mi z tašky vytáhl,“ líčí celou událost nevěřícně Jirka.

Přesto mu ale zůstává smysl pro humor. Poučí se herec z nenechavých rukou drzých zlodějíčků a dá si na své věci lepší pozor nebo lapky prostě něčím přitahuje?

Také vás může zajímat ...

Nebo je snad náhoda, že si vybírají zrovna jeho?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...