Proč leze celé rodině na nervy?

Asi málokdo by si pomyslel, že oblíbená herečka Ivana Jirešová (43), která už roky hraje úspěšně barmanku Lucii Vágnerovou v Ordinaci v růžové zahradě, má psychickou poruchu. Sama herečka přiznala, že se pere s obsesemi.

Také vás může zajímat ...

Obsese znamenají nutkavé jednání, které vás nutí dělat cokoli tak dlouho, dokud nemáte pocit, že jste to zvládli perfektně. V jejím případě jde především o nutkavé uklízení a stálé pocity vlastní nedostatečnosti, které řeší snahou po dokonalosti.

Nejvíc ji na tom štve asi to, že tím jednak ztratí spoustu času, protože stále něco přerovnává a čistí, který by mohla využít mnohem užitečněji, ale hlavně tím prý už leze na nervy celé rodině. Když si všichni sednou v klidu ke kávě, Jirešová svůj hrnek ještě ani nedopije a už jej hned běží umýt. Tak s tím by asi vážně měla začít něco dělat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...