Proč leze Žilková své rodině na nervy?

Herečka Veronika Žilková (57) to se svou snaživostí trochu přehání. Snaží se totiž mermomocí sehnat svému synovi Vincentu Navrátilovi (21) přítelkyni. Kdykoli se společně ukážou ve společnosti, začne se rozhlížet a rychle jednat.

Také vás může zajímat ...

„Musím přiznat, že maceše z Popelky velmi rozumím, jsem totiž skoro stejná. Taky neustále sháním pro své děti nevěsty a ženichy,“ ztotožňuje se Veronika se svou rolí v novém muzikálu Tři oříšky pro Popelku.

A jelikož má svobodných dětí ještě dostatek, má před sebou spoustu práce. Kromě Vincenta si ji tak trochu drží od těla i její zeť Jakub Prachař (35). Ten si prý sice se svou tchyní vše vyříkal, ale ani na společné natáčení spolu nejezdí. „Když mi přispěje na naftu, tak ji rád vezmu, ale zadarmo ne,“ má jasno Jakub. Co na to asi říká manželka Agáta (33)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...