Proč Libuše Havelková „vydědila“ syna?

Pohádková babička a představitelka maminky ze seriálu Nejmladší z rodu Hamrů Libuše Havelková (+92) zemřela v dubnu na následky Menierovy choroby a vysokého věku. Nyní, když se rozjelo dědické řízení, vyšlo najevo, že u své milované chalupy u Jablonce nad Nisou v podhůří Jizerských hor zcela pominula dědické nároky syna, známého hudebníka Ondřeje Havelky (62).

Vymazlenou nemovitost v hodnotě zhruba čtyři miliony korun celou odkázala starší dceři Daniele (65). Proč? „Ondřej už sem vůbec nejezdil a nechtěl se o chalupu starat, asi už eměl čas,“ prozradila jedna ze sousedek. Naopak Daniela do vsi jezdila s rodinou pořád a chalupě věnovala značnou péči. Ondřeje čeká aspoň dědictví části domu v pražských Vysočanech, který bude mít se sestrou napůl.

.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...