Proč Lucie prchla z Otvovic?

Naše nejpopulárnější zpěvačka Lucie Bílá (52) využila toho, že v létě má pauzu od koncertů a doslova se vypařila. Před její vilou v Otvovicích chybí i její černý Mercedes GL, její nový pes Kvido, a což je nejvýmluvnější, i její staronový milenec Radek Filipi (35), který už opět není jen bodyguardem a road managerem.

Také vás může zajímat ...

Zprvu se zdálo, že zmizeli na nějakou zahraniční dovolenou, ale nakonec se objevili v Bratislavě, kde Lucie koupila před dvěma a půl lety luxusní byt. Přes den Lucie prý navštěvuje nahrávací studio a po večerech s Radkem obrážejí nejlepší bratislavské restaurace.

Vztah se tedy asi opět rozhořel a Lucie si v Bratislavě zjevně užívá toho, že tam má mnohem větší soukromí než doma v Česku, což byl jeden z důvodů přesunu nahrávání. Ostatně z Bratislavy pochází i její tatínek, tak se tu necítí cizí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...