Proč Lucii Borhyovou muži vždy opustí

Nejvíce trpí její potomci

Lucie Borhyová neměla zatím v lásce moc štěstí.

Přestože je moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (38) krásná a úspěšná žena, chlapy si ve svém životě nedokáže udržet. Kdyby však jedno ze tří zasnoubení dotáhla do konce, možná by bylo všechno jinak a nebyla by opět na vše sama.

Před oltář se nepostavila ani jednou, i když zásnubní prsten si nechala navléknout hned třikrát. Namísto svatby ale přišel pokaždé rozchod. Zatímco veřejnost spekulovala, o tom, co za tím vězí, slavná moderátorka přiznala, že zkrátka není ten typ ženy, která by za každou cenu chtěla obléknout svatební šaty a se svým partnerem si oficiálně slíbit lásku a věrnost navěky.

A možná právě v tomto ohledu dělá velkou chybu! Když žijete s někým takzvaně na hromádce, můžete se prakticky kdykoli zvednout a ze vztahu jednoduše odejít. Pokud by však došlo na svatbu, možná by to hvězdu televizního zpravodajství donutilo na soužití s partnerem pracovat a její vztahy by nemusely končit tak katastroficky.

Moderátorka očividně zatím nevidí důvod, proč by se tím měla zabývat. O děti se dokáže postarat sama, má úspěšnou kariéru, vypadá skvěle a věk ji ještě netlačí. Jenže jednoho dne zatouží po úplné rodině a mohlo by se snadno stát, že bude pozdě.

Také vás může zajímat ...

Kolik dětí, tolik tatínků

Když ne kvůli sobě, mohla by myslet alespoň na své dvě ratolesti LINDU HRDLIČKOVOU (2) a LUCASE PAPADAKISE (7). Vzhledem k tomu, že se netají tím, že touží po dalším dítěti, je už teď jasné, že každé z nich bude mít jiného tatínka.

Fámy o svatbě

Není to tak dlouho, co se v kuloárech šuškalo, že se tajně provdala za svého posledního partnera, moderátorského kolegu MICHALA HRDLIČKU (27), ale brzy vyšlo najevo, že to byla pouhá fáma.

A přesně tak, jak tomu bylo i v minulosti, záhy přišel drsný rozchod. Navíc po Hrdličkových opileckých eskapádách, které předvedl na festivalu ve Varech, už ani nehrozí, že by se tihle dva k sobě někdy vrátili.

Přestože veřejnost okamžitě odsoudila mladého moderátora za to, že opustil matku svého dítěte, zdá se, že realita bude úplně jiná a Lucie si za všechno nakonec může sama. Zřejmě tak dlouho odbývala Michalovy žádosti o ruku, až s ní mladému sporťákovi došla trpělivost.

Proto zbývá jen doufat, že se v dalším vztahu Lucie umoudří a dopřeje sobě a svým dětem rodinu, která má i tatínka zpečetěného oddacím listem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...