Proč má obavy z dalšího vztahu?

VIP piknik

Má svůj život jasně nastavený a nepřemýšlí o tom, že by v budoucnu udělala byť jen malou změnu. Uršula Kluková (78) prý úplně zanevřela na muže a stačí jí tak, že sdílí domácnost se psem a kočkou nebo se občas sejde s přáteli.

Chlapa si ve svém příbytku už představit nedokáže. Ač je ale již zkušenou kartářkou, sama sobě si budoucnost z karet nikdy nevyložila. Že by se snad bála toho, že jí osud ještě nějaké eskapády s muži připravil, nebo naopak že skutečně zůstane už navždy sama?

Také vás může zajímat ...

Možná ale nemluví pravdu a nějaká zkušenost z minulosti ji donutila, aby se už sama do svých karet s ohledem na budoucnost nedívala.

Kdyby ale přece jen sama chtěla, jistě by si ještě spřízněnou duši našla..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama