Proč má takovou smůlu na chlapy?

Je krásná, hodná, a ještě velmi úspěšná. Přitom na chlapy měla Sabina Laurinová (48) vždycky smůlu. V čem vězí to, že si ani po letech nemůže nikoho najít?

Ačkoli diváci ji už bezmála třicet let milují, aktuálně v seriálu Modrý kód, partneři a milenci, kterým Sabina téměř až naivně důvěřuje, ji bohužel pokaždé zradí. Herečka si, jak sama prozradila, vždy přála velkou rodinu, milujícího manžela a pohádkovou svatbu. Jenže se toho prozatím nedočkala.

Také vás může zajímat ...

Zanevřela už na všechny muže?

Ani jeden z otců jejích dcer si ji totiž nevzal. Zpěvák Josef Vojtek (55), s nímž má dceru Valentýnku (18), jí utekl za mladou tanečnicí Libuší Rohlíčkovou (38) a zubař Roman Kameník (54) si také našel štěstí jinde.

Krásná herečka tak zůstala na výchovu dcer Valentýnky a Maji (12) úplně sama. Dokonce si před časem postěžovala, jak je výchova dcer náročná: „Jsem teď hlavně kuchařka, uklízečka, nákupčí, utěšovatelka, zmatená i starostlivá máma, někdy tichá, někdy veselá, a občas i kvílící.“

Není divu, že nestíhá. Potřebovala by někoho k sobě. Od té doby, co se rozešla s Kameníkem, tátou mladší dcerky Maji, se v jejím náručí pár mužů vystřídalo. Poslední objev byl mladý fitness trenér, který k ní docházel domů na cvičení.

Poté se šuškalo, že spolu něco měli, ale že nakonec ji nechal kvůli jejím dcerkám, s kterými jí prý nechtěl pomáhat. Jestli Laurinová momentálně někoho má, se neví. Možná že po všech těch nezdarech na muže zanevřela.

A oni ji patrně nechtějí, protože je tak moc fixovaná na své dcery. Místo chlapů jsou údajně její nejnovější zálibou květiny.

Vztah s rockerem Pepou Vojtkem byl jako na horské dráze.

Co jí pohladí duši?

Takže ne náhodou se herečka stala jednou z patronek nové sezony v trojské botanické zahradě. Ke květinám má vztah už od mládí, a dokonce přiznala, že se jí kvůli tomu dříve kamarádi smáli.

Nejen na pohled vypadá herečka jako křehká květina. I v sobě má smysl pro krásu, kterou květiny vytvářejí. „K přírodě utíkáme proto, že jsme z ní vzešli, a měli bychom si jí všímat, protože těch pohrom už je kolem nás hodně,“ uvedla.

Občas prý má pocit, že by klidně mohla být živa jen z pohledu na květiny, protože jí povznášejí duši. Snad se tak bude jednou cítit i s nějakým mužem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...